25. září 2019

Kapsáře

Konec srpna a začátek září jsem strávila šitím kapsářů. Bylo jich dost a já se zase "nepřipravila" na objednávky tím, že bych třeba začala s propagací včas a šitím do zásoby. Pak je to celkem stres vše stihnout, chtít vyhovět, do toho pracovat na plný úvazek... No, náročné to bylo... přesto nejsem poučená a o Vánocích je mi ještě hloupé se zmiňovat, byť vím, že šít adventní kalendáře jsem měla už v květnu, abych stíhala....
Ani nevím, jestli je to všechno...
Mějte hezké dny.
Lucie

6 komentářů:

 1. Ahoj Lucko, jeden hezčí jak druhý. :-)
  D.

  OdpovědětVymazat
 2. Luci, moc krásná práce a k tomu plný úvazek - nepochybuji o tom, že to bylo náročné!
  Měj hezké a klidnější dny, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, bylo, až nezdravě... musím se naučit zvolnit... ale to nejde jen tak hned... :-)

   Vymazat
 3. Nechápu, jak to s prací můžeš ještě stíhat, tolik šití na zakázku!!! Já večer totálně odpadám, mám milion šicích plánů (vždycky ještě naivně odpoledne), ale dokončení se dočká jen málo který z nich (protože večer nastává již zmíněné odpadnutí)... Klobouk dolů, všechny jsou nádherné! Pestré, dětsky hravé, ale přitom vkusné!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, děkuju. To víš, že já taky odpadám a někdy se divím, kdy jsem to stihla. Proto jsem i ráda za blog, IG i FB, že se můžu podívat zpátky a vidět fotky, co jsem všechno vytvořila. Teď před Vánocemi to je vždy nejnáročnější, ale letos vše v prosinci omezím.:-)

   Vymazat

Děkuji za milou návštěvu.