21. září 2015

6 let....

...můj malý Adámek má už 6 let... jak to letí.

O pět let později (skoro na den, přesněji pouze o jeden den) se mu narodila sestřenka. Oslava narozenin tedy byla společná a užili jsme si to všichni.

Příští týden pokračujeme s druhými rodiči, barevně tedy u nás bude ještě týden:-)Večer jsme ještě "vytrhli" první mléčný zoubek. Už tam držel silou vůle a strachem o něj přijít.
Narozeniny ještě dnes doslavíme jen ve třech, protože dnes je vlastně ten pravý den D:-)

Mějte se krásně!
Lucie

2 komentáře:

  1. Lucko, nevím, jak mi mohl tento krásný příspěvek uniknout! Plno inspirace pro nejbližší období... Nádherná výzdoba - moc se mi líbí i to balení dárečků. Už jsem dřív viděla na Pinterestu, ale sama jsem se k němu ještě nedostala... A za pár měsíců tu máme Vánoce... tak to hlavně udržet v paměti :-) Zaujaly mě i větrníčky. Loni na podzim jsem je chtěla vyrábět z jutoviny, ale nějak na to nedošlo... nejvyšší čas to napravit.... podzim bez větrníků?... U nás letos (doufám) ne! :-) No a ta deka v šedomodrých čtvercích... píšu si do plánu na další čtvrtletí :-) To zas bude roboty (a radosti) :-) Měj se krásně a užívej podzimu A.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji Aničko za komentář. Balení dárečků, to je moje:-) Větrníčky jsme dělali s Adámkem, stříhal, já skládala a sešívala. A druhá deka se blíží do finále, počítám tak dva týdny a bude na světě:-) L.

      Vymazat

Děkuji za milou návštěvu.